תגובות

כשהמבקרים באתר כותבים תגובה באתר, אנחנו אוספים מספר נתונים מזהים בטופס התגובות, כמו גם כתובת ה-IP של המבקר וסוג הדפדפן, וזאת על מנת לאתר תגובות לא רצויות.

האתר עשוי לספק פונקציית ערבוב בהתבסס על כתובת הדוא”ל שלך (שנקראת גם Hash, וזאת לצורך בירור אם אתה משתמש בשירות Gravatar). לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך תוצג יחד עם תגובתך.

מדיה

במידה והעלית תמונות לאתר, יש להמנע מהעלאת תמונות שכוללות נתוני מיקום מוטמעים (EXIF GPS), שכן המבקרים באתר יכולים להוציא מידע מהתמונות שמועלות לרשת האינטרנט.

קבצי עוגיות

במידה והשארת תגובה באתר שלנו, יש לך האפשרות לשמור את שמך, כתובת הדוא”ל שלך והאתר שלך בקבצי עוגיות. ההליך הזה הוא לנוחיותך על מנת שלא תצטרך למלא שוב את פרטיך כשתרצה לכתוב תגובה נוספת. קבצי העוגיות יהיו בתוקף למשך שנה.

אם ביקרת בדף הכניסה, אנו נכין קובץ זיהוי זמני על מנת לבדוק אם הדפדפן שלך תומן בקבצים אלה. הקובץ הזמני לא מכיל נתונים אישיים, והוא נמחק ברגע שאתה סוגר את הדפדפן.

ברגע ההתחברות, אנו מכינים מספר קבצים לזיהוי החיבור, על מנת לשמור נתונים לגבי ההתחברות שלך ונתונים בנוגע לתצוגה שלך. נתוני ההתחברות נשמרים למשך יומיים, ואילו הנתונים בנוגע לתצוגה יישמרו במשך שנה. במידה והפעלת את האפשרות “זכור אותי” אז נתוני ההתחברות יישמרו במשך שבועיים. במידה והתנתקת, הקבצים על נתוני הכניסה יימחקו.

קובץ התחברות נוסף יווצר בדפדפן שלך במידה וערכת או פרסמת מאמר. הקובץ הזה לא כולל נתונים אישיים, אלא מציין רק את המספר המזהה של המאמר שערכת, ותוקפו יפוג תוך יום.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

המאמרים באתר זה עשויים להכיל תכנים מוטמעים (למשל: סרטוני וידאו, תמונות, כתבות וכו’). לתכנים המוטמעים יש את אותה התנהגות כאילו המבקר באתר צפה באותם תכנים באתר המקור.

אותם אתרים עלולים לאסוף נתונים אישיים לגביך, תשתמש בקבצי זיהוי ההתחברות, ותכלול נתוני מעקב נוספים – לצדדים שלישיים חיצוניים – ומנטרת את האינטראקציה שלך עם התכנים המוטמעים, במידה והיה לך חשבון באותם אתרים, והיית מחובר.

עם מי אנחנו משתפים את המידע שלך?

אם ביקשת לשחזר את הסיסמה שלך, כתובת ה-IP שלך תוטמע בדוא”ל שישלח אליך לצורך שיחזור הסיסמה.

כמה זמן אנחנו שומרים את הנתונים שלך?

במידה וכתבת תגובה, אז הנתונים הקשורים לתגובה, והנתונים המזהים שלו יישמרו עד להודעה חדשה. זאת על מנת לזהות תגובות עוקבות, ואישורן בצורה אוטומטית – במקום לשמור אותם ברשימת המתנה, על מנת שיאושרו באופן ידני.

בנוגע למשתמשים רשומים (במידה ויש), אנו שומרים בנוסף פרטים אישיים שהמשתמשים מוסיפים אותם לפרופיל האישי שלהם באתר. כל המשתמשים יכולים לצפות בפרטים האישיים שלהם, לערוך אותם או למחוק אותם בכל זמן (חוץ משינוי שם המשתמש שלהם). מנהלי האתר יכולים גם הם לראות את הנתונים הללו ולערוך אותם.

מה הן זכויותיך על הנתונים שלך?

במידה ויש לך חשבון באתר זה, או השארת תגובה, זכותך לבקש מאיתנו קובץ נתונים שמכיל את הנתונים האישיים שלך שנמצאים אצלנו. כולל נתונים שאתה סיפקת. אתה יכול לבקש גם למחוק כל נתון אישי השמור אצלנו. אלה לא כוללים נתונים שאנחנו מחוייבים לשמור אותם מסיבות אדמיניסטרטיביות, משפטיות או ביטחוניות.

Shopping Cart
Skip to content